Szostek Nieruchomości-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.
M
S
Kameralne mieszkania w sąsiedztwie parku - Centrum
Powierzchnia
73.0 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1 / 3

Kameralne mieszkania w sąsiedztwie parku - Centrum

Mieszkanie
Sprzedaż
3 Maja, Częstochówka - Parkitka, Częstochowa
mapa
335 800 PLN
335 800 PLN
335 800 PLN
4 600 PLN
73.0 m2
3
1 / 3
2018
3 Maja, Częstochówka - Parkitka, Częstochowa
Pierwotny
apartamentowiec
Miejsca w garażu (1)
winda
SN219254

Opis nieruchomości

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI POŚREDNIKA ORAZ PODATKU OD CZYNNOŚCI CYWILNOPRAWNYCH (PCC).

Wyjątkowy projekt obejmujący zaledwie 40 lokali zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie najpiękniejszego parku miejskiego w Częstochowie oraz w odległości 5 minut pieszo od Alei NMP.

Spokojna i kameralna lokalizacja inwestycji łączy dostęp do rozległych terenów zielonych oraz bardzo rozbudowanej infrastruktury. By dostać się do pracy, szkoły, na plac zabaw, do restauracji, muzeum, klubu i w wiele innych miejsc niejednokrotnie wystarczy 10-minutowy spacer przez zabytkowy park oraz najbardziej reprezentacyjną arterię komunikacyjną miasta jaką jest Aleja NMP. W promieniu 400 m znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej. Równocześnie dojazd samochodowy do innych miast takich jak Katowice, Warszawa lub Kraków jest dogodny ponieważ droga do trasy krajowej nr 1 zajmuje także ok. 10 minut, a w niedalekiej przyszłości podobny czas zajmować będzie dojazd do obecnie budowanego odcinka autostrady A1.

Inwestycja składa się z dwóch reprezentacyjnych budynków na terenie zamkniętym. W pierwszym z nich, który już został oddany do użytkowania znajduje się 12 lokali, natomiast w kolejnym obecnie budowanym będzie ich 28. Powierzchnie mieszkań od 43,12 m2 do 94,09 m2. Zaplanowano w nich balkony, loggie oraz portfenetry. W każdym budynku przewidziano klatki schodowe wykończone materiałami wysokiej jakości, cichobieżne windy oraz instalacje video-domofonowe. Dostęp na teren poprzez bramę sterowaną pilotem. Dla przyszłych właścicieli przewidziano także miejsca postojowe na terenie zamkniętym oraz stanowiska w garażu podziemnym.

Mieszkania sprzedawane są w stanie deweloperskim w którym zawierają się wylewki na podłogach, drzwi wejściowe fornirowe, antywłamaniowe, okna i drzwi balkonowe trzyszybowe z ramami PCV uchylne z mikro-wentylacją oraz o zwiększonej odporności akustycznej, instalacje: cieplna (ogrzewanie miejskie), wodno-kanalizacyjna, elektryczna, instalacja wentylacyjna - grawitacyjna, RTV, telefoniczna, internetowa, domofonowa. Warto wspomnieć, że instalacje zakładają kilka wariantów rozkładu pokoi, pozwalają także na ukrycie okablowania RTV. W części mieszkań znajduje się także ogrzewanie podłogowe.

Atuty tej inwestycji docenią z pewnością osoby, którym zależy na wygodzie, doskonałej lokalizacji oraz aktywnym spędzaniu wolnego czasu. Lokale mogą być także wykorzystane inwestycyjnie, pod długoterminowy wynajem klasy premium, wynajem krótkoterminowy (short term rent) lub z przeznaczeniem na prestiżowe biura.

Termin zakończenia prac:
I etap - oddany do użytkowania,
II etap - planowany termin oddania do użytkowania - II kwartał 2018 r.

Niniejsze ogłoszenie wraz z planem dotyczy mieszkania nr 9 na pierwszym piętrze w etapie II o powierzchni 73 m2. Lokal sprzedawany w stanie deweloperskim (zdjęcia aranżacji przedstawiają mieszkanie pokazowe nie będące przedmiotem niniejszego ogłoszenia).

Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Zapraszamy do kontaktu i na prezentację.
SZOSTEK NIERUCHOMOŚCI
tel. 575377029
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Konrad Szostek
Broker Nieruchomości
Szostek Nieruchomości
ul. Żurawia 6/12, lok. 766
00-503 Warszawa

Podobne oferty Pokaż więcej (8)

Podobne oferty Pokaż więcej (8)

309 580 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

3 Maja

Częstochowa, Częstochówka - Parkitka

67.3 m2 3 pokoje Piętro 1 / 3
270 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Kiedrzyńska

Częstochowa, Tysiąclecie

71.6 m2 3 pokoje Piętro 0 / 4
380 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Kisielewskiego

Częstochowa

76.4 m2 3 pokoje Piętro 0 / 2
308 568 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Jana Kilińskiego

Częstochowa, Tysiąclecie

67.1 m2 2 pokoje Piętro 3 / 3

335 800 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane
phone